KONST / Litografier / Färglitografi 11119288
nr 1111 9288
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Sven Ljungberg (1913-2010), PT, brobygge, signerad, 1986, motivet: 35x54
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:16:27
27/5 14:07:03
27/5 14:09:39
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg